Hakkımızda


Ankara’da Avukat Kübra KELEŞ tarafından kurulan Keleş Hukuk ve Danışmanlık Bürosu; hukukun çeşitli alanlarında, uzman avukat kadrosu ile birlikte yerli ve yabancı müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Kuruluşunun ilk gününden bu yana ağırlıklı yabancı uyruklu vatandaşların Türkiye’de ve diğer ülkelerde yaşadıkları sorun, problem ve hukuki ilişkilerinin çözümü noktasında hızlı ve pratik çözümler oluşturmaktadır. Bu noktada avukatlık hizmetinin yanı sıra hukuki danışmanlık hizmeti vererek gerek yerli müvekkil gerek yabancı uyruklu müvekkillerinin haklarını almaları ve korumaları hususunda en iyi yönlendirmeyi yapmayı amaçlamaktadır.

Keleş Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nun yurtiçi ve yurtdışında birçok hukuk ve danışmanlık ofisi, avukat, şirket ve meslek örgütleri ile çözüm ortaklığı ağı mevcuttur. Bu sebeple Türkiye yanında birçok ülkede çeşitli alanlarda hukuki hizmet vermektedir.

Keleş Hukuk ve Danışmanlık Bürosu başta İngilizce ,Arapça, Farsça dillerinde uzman kadrosu ile hizmet vermekle beraber Peştuca, Darice , Almanca, Rusça, İspanyolca, Çince, Türkmence , Azerice, Kırgızca, Kazakça dillerinde de  olmak üzere 13 dilde hizmet vermektedir. Türkiye’de veya yurtdışında bulunan yabancı ve yerli müvekkillerin  Türkiye sınırları içerisinde Gayrimenkul, Şirket , Enerji, Su ve Tabii Kaynaklar, Telekomünikasyon, Alt Yapı Projeleri, Yatırım, Bankacılık , Ticaret Hukuku ve Şirketler Hukukuna ilişkin işler konusunda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti verilmektedir. Gerekli görüldüğü alanlarda müvekkillerin hak ve alacaklarını korumak adına dava süreci başlatılmaktadır. Bu süreç yabancı uyruklu kişi veya çok uluslu şirketlerin talepleri ve istekleri doğrultusunda Türkiye’de araştırma yapılmasından başlanarak arzu edilen yatırımın tamamlanmasına kadar devam etmekte olup geniş bir yelpazeyi içermektedir.  Merkezimiz Ankara olmakla beraber  başlıca İstanbul , İzmir Antalya , Edirne ve Hatay gibi Türkiye’nin birçok ilinde yatırım yapmak isteyen yabancı uyruklu kişilere hizmet verilmektedir.

Hukuk Büromuzun başlıca uzmanlık alanlarını görmek için çalışma alanlarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz veya bizimle whatsapp ve mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Hukuki Sorunlarınız İçin Randevuya mı İhtiyacınız Var?

Randevu Oluştur
whatsapp Telefon Mail tr-flag en-flag ar-flag fa-flag fa-flag